حجکم مقبول،سعیکم مشکور

11

خوشبختانه در اوائل سال 1393 توفیق تشرف به سرزمین وحی ، زیارت حرم رسول الله و ائمه‌ی مدفون در بقیع و دیدن قبله‌گاه مسلمانان جهان ، یعنی کعبه‌ی مکرمه نسیب گروهی از فامیل و سادات آبلشکری شد؛ از آن جمله می‌توان به سید میثم موسوی، سید محمد موسوی و مادر مکرمشان و همچنین سید عبد الصمد موسوی و همسر محترمشان و عمویی محترم جناب آقای حاج سید عبد المناف موسوی شوشتری و همسرمحترمه به اتفاق  فرزندان از جمله سید محمد موسوی و سید امیر مهدی موسوی به همراه همسران و خواهران محترمه شان اشاره کرد که در اردیبهشت ماه 93 به سرزمین وحی مشرف شدند.

 تصاویری که این عزیزان از این سفر به یادماندنی را برایمان ارسال کردند را به معرض دید علاقه مندان قرار میدهیم و از خداوند بزرگ توفیق تشرف به این اماکن مقدسه را برای همه‌ی عزیزان مسئلت می‌نماییم.

11122222333334444455555

6 نظر

 1. توفیق خوبی نسیب 😀 فامیلهای مکرم شما شده، اما به نظر شما و آقای syh بهتر نیست توفیق نصیبشان بشود؟ 😀
  عکسها را به معرض دید علاقه مندان قرار دهید نه قرا دهید. 😀
  بعد هم برای همه توفیق زیارت مسئلت کنید، چرا مئلت میکنید؟ 😀

  • با عرض پوزش، من نسبت به دو کلمه‌ی « نسیب» و «نصیب» تحقیق کردم و دیدم هر دو واژه را در معنای واحد استعمال می‌کنند؛و اگر شما هم به کتب مراجعه بفرمایید با این موضوع برخورد خواهید نمود. خدمت آقا صادق عارضم نظر نجفی هم با «نسیب» موافق است. والله العالم.

  • انشاله در نوشتار های بعدی دقت بیشترب به عمل خواهد آمد.

 2. اتفاقاً واژه نسیب و نصیب، بسیار متفات هستند، میتوانید از حاج گوگل و لغت نامه ها استفاده نمایید.

  • باشه.از حاجی می‌پرسم. ولی من دیدم مثلا نوشته بودن: «طلعت روی مهدی نسیب ما بفرما…» بزرگ چاپ شده بالای محراب یکی از مساجد. در عین حال ممنون

 3. چيزي نميگم ديگه ….زيارتشون قبول

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*