تسلیت به خانواده بزرگ خلیلی

اطلاع یافتیم شب گذشته مورخ 1392/9/4 نزدیک مغرب و یا ساعتی پس از آن  جناب آقای سیروس خلیلی جوان فرهنگی و یکی از معلمین خطه ی جنوب کشور، متاسفانه دار فانی را خیلی زود وداع گفت. مصیبت وارده را به همسر و فرزندان ، مادر وخواهران و همچنین برادرانش جناب حجه الاسلام شیخ علی خلیلی و مداح اهل بیت جناب آقای عبدالرضا خلیلی و همچنین جناب اقای محمد خلیلی عرض تسلیت و تعزیت داریم .

مراسم تشیع ایشان در ساعت 9 صبح مورخ 1392/9/6 از شهرستان اهواز به سمت روستای آبلشکر انجام خواهد شد که پس از خواندن نماز بر پیکر ایشان ، وی در آرامستان روستا به خاک سپرده خواهد شد.

از کلیه مشعین ،برادران و خواهرانی که از راههای دور و نزدیک در این مراسم شرکت نمودند پس از مراسم خاکسپاری از طرف خانواده ی خلیلی جهت پذیرایی و صرف نهار برادران در مسجد امام حسن مجتبی واقع در روستای ابلشکر و خواهران در منزل شخصی حاج محمد خلیلی دعوت به عمل امده است.

مراسمی تحت عنوان سومین روز ان مرحوم در شهرستان هفتکل از طرف امام جمعه شهر هفتکل جناب حجه الاسلام شیخ علی خلیلی در روز یکشنبه مورخ 1392/9/9 از ساعت 9 الی 11 صبح در مسجد مرکزی شهر منعقد میباشد.همچنین مجلس ختمی از طرف برادران ان مرحوم و خانواده ی ان مرحوم بعنوان  هفتمین روز در گذشت ایشان در روز سه شنبه مورخ 1392/9/11 در کلانشهر اهواز  منطقه حصیر اباد خیابان 10 مسجد امام زین العابدین علیه السلام از ساعت 15 الی 17 برگزار می گردد.

حضور اقشار مختلف فامیل و بستگان در این مراسم ضمن قرائت فاتحه برای شادی روح آن مرحوم موجبات تسلی خاطر بازماندگان را فراهم خواهد آورد.

غفران الهی را برای ایشان و اجر تسلیت المصاب را برای بازماندگانش از حضرت حق مسئلت داریم .

روحش شاد و یادش گرامی باد.

8 نظر

 1. سید روح اله

  از به روز بودن خبرها متشکریم واقعه تلخی برای تمام اهالی ابلشکر بود برای این فرهنگی مخلص از درگاه الهی امرزش و برای بازماندگان صبر مسئلت مینماییم

 2. سالها در روستایی دلفریب
  زندگی میکرد انسانی نجیب

  سیدی از نسل ساداتی جلیل
  حرمتش در حد ابراهیم ایل

  نسبت او با حسن چون زاده بود
  مثل مولایش حسین آزاده بود

  تا که بر آل علی دلداده شد
  قسمت پیشانی اش سجاده شد

  قله ای هم سن و سال کوهسار
  چشمه ای از دودمان آبشار

  ایلمردی مثل کوهستان ستبر
  روزها چون شیر شبها مثل ببر

  در سخاوت چون بلوطی ریشه دار
  در قضاوت بیطرف چون ذوالفقار

  زندگی را با هدف طی کرده بود
  راه دین را در نجف طی کرده بود

  مدتی در خاک پاک سامرا
  سر فرود آورد پیش اولیا

  عاقبت با سینه ای پر سرگذشت
  مثل یک یوسف به کنعان بازگشت

  مهربان و پاک وخیر اندیش بود
  متکی بر دسترنج خویش بود

  دشت دلها را خدایی کرده بود
  رویشان فرمانروایی کرد بود

  داشت دل با او صفای دیگی
  روستا حال و هوای دیگری

  او نه تنهارفت وماراجاگذاشت
  بعد خودیک ایل را تنها گذاشت

  ایل ما یک کوه را از دست داد
  قله ای بشکوه را از دست داد

  بعدازاوانگار سنگر خالی است
  از هیاهو ابلشکر خالی است

  بعد از او ما بیقراری میکنیم
  در غم او سوگواری میکنیم

  ابر شیون بر بهون افتاده است
  زیراین چادر ستون افتاده است

  مرگ تاوان تبار ما نبود
  این خزان حق بهار ما نبود

  غم نه تنها شعله را بی دود کرد
  چاله های ایل را نابود کرد

  چادر همبستگی هامان گسست
  آتش ایلی به خاکستر نشست

  مرگ شیران مایه ی دلتنگی است
  اشک در چشمان شیر سنگی است

 3. روحش شاد ..و با آرزوي صبر براي بازماندگان

 4. سلام و درود بر برادران گرامی سادات میرسالاری و برادران خلیلی . در گذشت مرحوم جناب آقای سیروس خلیلی را به شما سادات و خانواده های محترم و برادران خلیلی تسلیت عرض می نمایم . و بقای عمر باعزت و عاقبت به خیری برای شما و سایر بستگان از خداون متعال ( از طرف خود و خانواده ) خواهانم مدیر سایت رودزرد سادات سادات میرسالاری سید حسینعلی علیزاده ( میرسالاری )

 5. سلام و درود بر برادران گرامی سادات میرسالاری . در گذشت مرحوم جناب آقای حاج سید ابراهیم حسنزاده را به شما سادات و خانواده های محترم و برادران حسنزاده تسلیت عرض می نمایم . و بقای عمر باعزت و عاقبت به خیری برای شما و سایر بستگان از خداون متعال ( از طرف خود و خانواده ) خواهانم مدیر سایت رودزرد سادات سادات میرسالاری سید حسینعلی علیزاده ( میرسالاری )

 6. با سلام و عرض ارادت بخدمت جناب اقای علیزاده (میرسالاری) صمیمانه از فرستان پیام تسلیتتان به به مناسبت درگذشت بستگان و فامیل و سادات ابلشکری ارسال فرمودیت کمال تشکر و امتنان را داریم.انشاله خداوند به شما بقاء عمر باعزت عنایت بفرماید.(سید محمود… مدیر سایت)

 7. سید روح اله

  با عرض سلام خدمت سید حسینعلی علیزاده (میرسالاری) از بذل محبت شما کمال تشکر وقدردانی را دارم انشاالله خداوند به شما عمر با عزت همراه با سلامتی و شادکامی عنایت فرماید

 8. درودبرسادات میرسالاری همه عاشق یکدیگرند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*