40 روز غم انگیز

با سلام و عرض پوزش از وقفه ی سه ماهه ، در به روز رسانی وبلاگ

تقریبا از اول ماه مبارک رمضان تا الان که پنجم مهر نزدیک به به سه ماه است که بعلت موانع بوجود امده اعم از در دسترس نبودن اینترنت خانگی در ایام ماه مبارک رمضان وبعد از ان حمله ی هکرها به سایت و در نهایت اختلال در ویندوز کامپیوتر مجموعا این عوامل دست به دست هم داده تا این مقدار وقفه در به روز رسانی این وبلاگ به وجود آید.

اما در طول این ایام حوادث گوناگونی به وقوع پیوست که گرچه اما رویدادهای تلخ و شیرین آن همچنان بر سر فامیل سایه انداخته است و سعی ما بر این است که آنها را ولو به اجمال از نظر شما خوانندگان محترم بگذرانیم.و البته شاید برای بعضی از ان اتفاقات پست های جداگانه ای قرار دهیم .قبل از اینکه به شرح وقایع ان ایام بپردازیم باید یاد اور شوم ممکن است تقدم و تاخر در نوشتار مطالب رعایت نشودو ترتیب زمانی ان نادیده انگاشته شود.

تقریبا از بیست و پنجم ماه مبارک رمضان تا چهل روز بعد ان متاسفانه پنج نفر از فامیل و بستگان از دیار فانی هجرت و به دیار باقی شتافتند که عبارت بودند از : مرحوم جناب آقای سید محمد مرادی سالاری در اهواز و مرحوم جناب آقای سید ابوطالب سالاری در ماهشهر  و مرحومه خانم کمیلی همسر محترمه جناب حجه الاسلام حاج سید فخرالدین موسوی شوشتری در تهران و مرحومه خانم سیده مریم حسن زاده همسر جناب اقای سید علی حیدری و مرحوم جناب آقای حاج سید علیداد حسن زاده  هر دو در اهواز.03

پیکر پاک سه تن از این عزیزان (جناب آقای سید محمد مرادی سالاری و خانم سیده مریم حسن زاده وجناب آقای حاج سید علیداد حسن زاده) جهت خاک سپاری به روستای آبلشکر منتقل و دو عزیز دیگر ( جناب آقای سید ابوطالب سالاری  و خانم کمیلی) به ترتیب در ماهشهر و بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شدند.

روحشان شاد و یاد و خاطره ی  شان گرامی باد.

 

عکس رو برو مراسم تشیع جنازه

در روستای آبلشکر را نشان می دهد

 

 

001

تصویر روبرو مربوط به مرحوم مغفور جناب سید محمد مرادی سالاری میباشد که در شب بیست و پنجم ماه مبارک رمضان در اهواز پس از گذراندن یک دوره طولانی و تحمل درد و زنج فراوان  به دیار باقی شتافت.

پیکر ایشان برای دفن طبق وصیت به روستای آبلشکر منتقل و به خاک سپرده شد.

روحش شاد و یادش گرامی باد

00116

02

 

 

 

 

تصویر مرحوم مغفور

حاج سید علیداد حسن زاده

 

روحش شاد و یادش گرامی باد.

 

 

 

 

این تصویر مربوط به مراسم تشیع جنازه مرحوم مغفور جناب آقای حاج سید علیداد حسن زاده در روستای آبلشکر میباشد.

مرحوم حاج سید علیداد حسن زاده در شبی که در منزل فرزند ارشد ذکور خود بود در ابتدا احساس تنگی نفس کرده و پس از مراجعه به بیمارستان گلستان دوباره به منزل مراجعت نمودند و در هنگامی که پاسی از شب گذشته بود برای بار دوم احساس تنگی نفس و سنگین شدن قسمتی از بدن به وی دست داده که سریعا به بخش اورژانس بیمارستان گلستان منتقل شدند. در بیمارستان آهسته آهسته از هوش رفته و فقط علائم حیاتی در وی بود.این وضعیت تا شب بعد ادامه داشت و پس از آن در راه انتقال به بیمارستان آریا ی شهرستان اهواز دعوت حق را لبیک گفت.روحش شاد و یادش گرامی باد.

در روستا معمولا رسم چنین است که تقریبا پس از گذشت چند هفته از خاکسپاری عزیز سفر کرده خانواده ی متوفی در صدد تجهیز وآماده سازی و نصب سنگ قبر بر می آیند و تمام این عملیات اجرایی معمولا قبل از مراسم چهلم پایان می پذیرد و هنگامی که مردم جهت قرائت فاتحه در روز جهلم بر سر مزار حاضر می شوند مواجه با یک مزار آماده بهمراه سنگ نوشته می شوند .

عکس های مربوط به مراحل تجهیز و نصب سنگ قبر بر روی مزار مرحوم سید محمد مرادی سالاری در روستای آبلشکر که توسط یکی از فرزندان ایشان به نام سید محمود مرادی سالاری بای اینجانب ارسال شده را در ادامه مطلب از نظر شما بینندگان محترم میگذرانم.

 1. 0102030405060708

8 نظر

 1. سلام سیدجان به وبلاگ منم سری بزن.این وب رو خودم ساختم
  اگه میشه منوبزارتوپیوندات تاآبلشکریها به وب منم سربزنن.مرسی منتظر
  نظرشماهستم

 2. سید محمد حسینی

  سلام سید جان!
  به شما تسلیت گفته و از خدای منان شادی روح همه ی عزیزان را خواستاریم.

 3. ابلشکر نیوز

  با سلام
  و ارادت
  و خوش امد گویی

 4. اخی اره ایشااله عمر با برکت داشته باشیم

 5. سیدمحمدرضامرادی سالاری

  سلام وعرض خسته نباشید خدمت شما
  این غم جان گداز به خانواده های مرادی سالاری وسایر بستگان تسلیت میگوییم واز خداوند منان علو درجات را خواستاریم از طرف خانواده ی مرحوم سید حاتم مرادی سالاری. . . . . .

 6. با سلام خدمت اقا سید محمد رضا انشاله خداوند به شما بقاء و طول عمر با عزت عنایت فرماید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*