رای ملت

001

002بنام خدا

بیست و چهارم خرداد ماه سال نود و دو هم به خلق حماسه ای جاوید در نظام جمهوری اسلامی ایران مبدل شد . مردم هوشیار و همیشه در صحنه ی روستای آبلشکر علیا نیز همگام با سایر هموطنان در سراسر ایران اسلامی به پای صندوقهای اخذ رفته و از حق قانونی خود برای انتخاب رئیس جمهور کشور و اعضاء شورای اسلامی روستا استفاده نموده و  سرنوشت کشور را برای چهار سال آینده رقم زدند.

مردان و زنان غیور بختیاری از پیر و جوان برای تعیین حق سرنوشت خود از ساعات اولیه ی صبح در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام واقع در مرکز روستای آبلشکر حضور یافته و آراء خود را به صندوق های انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای روستایی ریختند و نشان دادند برای آینده ی سرنوشت خود با تعصب و غیرت وارد عرصه ی سیاسی کشور می شوند و حاکمیت استبدادی و اینکه دیگران بخواهند بدون دخالت مردم برای آنها تصمیم گیری کنند را قبول ندارند .

پیرمردان و پیرزنان عصا زنان و حتی با ویلچر یا هرزحمتی که بود خود را در پای صندوق های رای حاضر کردند و در خلق حماسه ی سیاسی کشور سهیم شدند.

           مرحبا به شما ملت آگاه و همیشه در صحنه

تصاویر و متن ارسالی توسط گزارشگر افتخاری فامیل نیوز جناب آقای سید یاسین حسن زاده را از نظر شما خوانندگان و بینندگان محترم این وبلاگ میگذرانیم.

003004005006007008009

010اما نامزدهای انتخاباتی هم در انتظار پذیرش مسولیتی خطیر و بزرگ در عرصه ملی هستند .

نهایتا در پایان این روز  با شمارش آرا و برابر قانون ازبین آراء نام سه نفر به عنوان اعضاء شورای اسلامی روستای ابلشکر بیرون خواهد امد و این مسولیت بزرگ بر دوش ایشان قرار داده خواهد شد.

اما بهر حال زمان به سرعت در حال گذر است و استرس انتخاب شدن یا نشدن در نامزدهای انتخاباتی در پایان ساعات بیست و چهارم خردادماه نود و دو به پایان خواهد رسید و ماهم  به سهم خود با احترام گذاشتن به اراء مردم ، منتخبین ایشان را به شما خوانندگان محترم معرفی خواهیم کرد و عرض تبریک خود را به ایشان نثار خواهیم نمود. باشد که همه ی ما در تمکین از قانون اساسی کشور استوار و ثابت قدم بمانیم و همه بر رعایت و اجراء آن کوشا باشیم.

                    ( انشاالله )

۲ نظر

 1. با سلام
  ودرود بر عاف . روحانی . خاتمی و ایت ا.. هاشمی
  پیروزی غرور افرین ملت ایران را تبریک عرض میکنم
  امید واریم ریس جمهور منتخب از پس مشکلات پیش امده با افتخار بیرون اید

 2. http://ablashkar.mihanblog.com/
  صعود مقتدرانه تیم فوتبال به جام جهانی را تبریک عرض میکنم
  دولت خوب سال خوب اقتصاد خوب.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*