زنبور و سرنوشت تانکی ۱۰۰۰ لیتری آب

با سلام خدمت همه دوستان و خوانندگان مطالب سایت
قبلا از تاخیر دوساله نوشتاری خودم از همه شما پوزش میطلبم و امیدوارم بتوانم از این پس دوباره کار تحریر مطالب رو از سر بگیرم
خاطره‌ای رو که می‌خوام براتون بنویسم مربوط به ایام تبلیغی ماه مبارک رمضان امسال (۱۴۳۸ق) است.
معمولا بعد از نماز مغرب و عشا که آن هم فراز و نشیب های مربوط به خودش رو داشت و در نهایت حدود ساعت ۲۲:۱۰ اقامه می‌شد حدود نیم ساعتی را سخنرانی می‌کردم. در آغاز سخن به ذکر چند مسئله از ابتدای توضیح المسائل می‌پرداختم. بعد از گذشت چند روز که از بیان مسائل مربوط به تقلید گذشت، بحث مطهرات و انواع پاک کننده‌ها و از جمله «آب کر» به میان آمد. موضوع بحث که به اینجا رسید تنی چند از برادران به صورت خصوصی متذکر می‌شدند که بسیاری از بانوان روستا گرفتار وسواس هستند و آب ریزی زیادی را در هنگام شستشوی ظروف و غیره دارند تا چه رسد به مواردی مانند طهارت بدن و …(خلاصه خواستند که تذکر فوق العاده بدهم)
من هم شروع کردم به بیان این مسئله که: آب کر چنانچه از کُر بودن نیفتد اگر نجاستی به آن برسد می‌توان آن مقدار آب را که نجس شده و مثلا بو و رنگ … آن به واسطه نجاست تغییر کرده را خارج کرد و مابقی آن پاک است و می‌توان از آن برای تطهیر و غیره استفاده کرد.
خلاصه در حال توضیح این مطلب و حواشی آن بودم که یک دفعه یکی از برادران همانند کسی که فشار زیادی را تحمل کرده باشد سکوت مجلس را شکست و با صدای بلند گفت: آقا سید چی داری برای خودت میگی؟!!! اینجا یک زنبور درون تانکی هزار لیتری آب افتاد و خانواده پس از اطلاع از آن گفتند این تانکی دیگر به هیچ وجه پاک نمی‌شود و مرد نگون بخت را مجبور کردند آن تانکی را به دوره گردها بفروشد. دیگه زبونم بند اومد… و صل الله علی محمد و آل محمد.

2 نظر

  1. وسواس بلای خانمان سوزی است که متاسفانه دامن برخی از افراد متدین کم اطلاع را گرفته، دوستی دارم که بیش از ۲۵ سال، همسر به شدت وسواسی خود را تحمل کرده و گریه ها و ناله ها میکند از دستش، البته بنده معتقدم که مردها هم با تحمل کردن و ساختن، در حقیقت به خانم میدان میدهند و سبب افزایش وسواسشان میشوند، راه کاری به این دوستم ارائه کردم که قطعاً جواب میده و حتماً مرد را خلاص میکند، خانم یا خوب میشود و دست از وسواس برمیدارد یا زندگی را رها میکند و مرد را آزاد میکند.
    بهش گفتم یک بار که وارد خانه میشوی، البته از قبل باید جسارتاً ادرار خود را نگه داشته باشید و مثانه کاملاً پر باشد، از درب منزل تا تمام اتاقها، ادرار کنید و با اقتدار بگویید میخواهم در زندگی و خانه خودم اینگونه زندگی کنم، قطعاً خانم یکی از دو کار را انجام خواهد داد، البته ممکن است، سکته هم بزند و تمام کند که خیلی هم بهتر خواهد شد. 😀

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*